پیام امام حسین(ع)
مطالب مذهبی ، عرفانی و تشریح پیام رسولان خدا 
                       حاج مهدی اکبری مداح اهل بیت

حاج مهدي اكبري متولد نيمه شعبان سال 1357و در شهر مقدس مشهد به دنيا  آمد ودر حال حاضرمشغول به كارآزاد مي باشد . حدود 17 سال پيش 180 درجه برعكس اين حالت رو داشت ولي به عنايت و لطف اربابش حالات روحي او به كلي عوض شد و روز به روز  لطف و آقايي ارباب را در زندگيش بيشتر احساس كرد واز سال 1370مشغول به قرائت قرآن شد و پس از دو سال محبت روضه خواني سيدالشهدا(ع)در دلش افتاد و شروع به روضه خواني كرد . ضمنا وی هيچ وقت لقب زيبا و با ارزش مداح را به خود نمي دهد .

او تمام زندگيش و نفسهايش را مديون اهل بيت (ع) می داند و می گوید: الحمدالله به عزت وآبرويي كه آن هم فقط لطف اربابم است اطرافيانم به من  احتارم ميگذارند . تمام اينها را مديون لطف حضرت ابالفضل عباس (ع) هستم .

وی هيچ كلاسي را براي فرا گرفتن فنون مداحي و روضه خواني نرفته چون عقيده اش براين است كه روضه خواني عشق است نه حرف. و در مورد مشوق اصلی خود می گوید : مشوق اصلي من در اين زمينه وحتي كسي كه جرقه خوبي هاي من را در زندگي ام زد عزيز دلم و برادر بسيار بزرگوارم آقا رضا تقديسي خياباني بود كه هميشه دعاگويش هستم. به روضه مادر سادات حضرت زهرا(س) و همچنين روضه آقاي مظلومش حضرت ابالفضل عباس (ع)  علاقه  زیادی دارد . قطعه شعري كه با آن خيلي حال ميكند این است :

 

    اي باوفا ابالفضل         مشكل گشا اباالفضل

 

و کلام آخر از زبان خودش :

 

الحمدالله همه ذاكرين وروضه خوانها كه در زير پرچم ارباب خدمت مي كنند موفقند ومورد لطف حضرت باريتعالي هستند ومن خودم را در آن حد نمي بينم كه توصيه وصحبتي داشته باشم ولي به جوانها التماس مي كنم دامن گل زيباي ام البنين (س) حضرت قمر بني هاشم (ع) را رها نكنند وخودشان وزندگيشان را به او بسپارند . اميدوارم روزي برسد كه امام زمان(عج) حداقل به خاطر معاصي و ندانم كاري هاي جوانهاي شيعه گريه نكند و چشمان زيبايش باراني نشود./

 

        

 

[ پنجشنبه ۱ شهریور۱۳۸۶ ] [ ۲:۳۹ قبل از ظهر ] [ عبدالمجید جعفرپور دزائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
وبلاگ پیام امام حسین(ع)

آمار وبلاگ

امکانات وب